Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hobilerimiz neler ?

:Dinş scw de benim gibi birisi çıkar yazları akrep , yılan yakalayıp beslerim kışlarıda malum kar kaplanıyız kayak yaparım atarım stresimi:cool:

Benimde son donem tutkum kayak...sezon açılınca haftasonları istanbuldan Kartepe'ye kaçıyorum..Kartepeye ekstra ERZURUM Palandöken yapıyoruz biraderle...

Benimde son donem tutkum kayak...sezon açılınca haftasonları istanbuldan Kartepe'ye kaçıyorum..Kartepeye ekstra ERZURUM Palandöken yapıyoruz biraderle...

kayseriyede beklerim süper yeni pistler yapıldı zorluk derecesi mükemmel bi pist bu sene bizleri bekliyorr :eek:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

kayseriyede beklerim süper yeni pistler yapıldı zorluk derecesi mükemmel bi pist bu sene bizleri bekliyorr :eek:

Mirim Kartepeye Yalnız Gidersen Haberim Olsun, Kar Sapanı Mar Sapanı takılırım bende arkana :eek:key:

Araba yikamaya bayiliyorum benim arabayi pis goremezsin abi bide balik tutmak.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Tuğra kardesim ben üniversiteyi Erciyes de okudum,2001 iibf girisliyim..Talas anayurtta oturdum...Erciyes'e gittim bir cok kere ancak kaymak yerine kar üzerinde sucuk mangal yapmayı tercih ettik:)...Birde tesislesme telesiyej konaklama eksikdi bizim donemimizde suan daha iyiymis duyduguma gore...(Her sene geliyorum Kayseri'ye arkadaslarımın yanına,nasip olursa uğradığımızda yaparız bir organize erciyesin tadinada bakarız kardesim...

Kayseri dedik canım yağlama çekti bak şimdi:-((

Mirim Kartepeye Yalnız Gidersen Haberim Olsun, Kar Sapanı Mar Sapanı takılırım bende arkana :eek:key:

Selçugum gideriz beraber...Kartepe tam ogrenmelik yer zaten..Pist kısa dik degil pek...tek sıkıntı haftasonları cok kalabalık oluyor..Ama zevklidir...

Geri
Üst Alt