Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hoşgeldin Hektor, Ibiza 1.4 TDI '06

oguz

Kayıtlı Üye
Efenim Hektor, Truva krallarından Priam ve eşi Hecuba'nın en büyük oğludur, Paris'in ağabeyi, Dardanus'un torunudur. İlyada Destanının da kahramanlarındandır. Halk tarafından çok sevilir ve kimsenin savaşmaya gözü (evet gözü) yemediği bir delikanlıdır.
Arabama İspanyolca isimler ararken Hektor olsun dedim oldu. :)

Kendisini alalım an itibarı ile 11 gün oldu, henüz tadını çıkara çıkara uzun uzun binemedim, Çok da fotoğraf çekemedim. Ama adettendir birkaç fotoğrafını eklemek istedim buraya.
Modifiyeye saygım sonsuz çok güzel sonuçlar da çıkıyor ortaya, ama ben orijinal kalması taratarıyım. Bakalım tabii ki ufacık ince detaylar düşünülebilir.

Fotoğraflar burada, çok özenle çekilmediler ama yine de yorumlar için teşekkürler :) Devamı gelir inşallah.
Ekli dosyayı görüntüle 2288
Ekli dosyayı görüntüle 2289
Ekli dosyayı görüntüle 2290
Ekli dosyayı görüntüle 2291
Ekli dosyayı görüntüle 2292

Maşallah... Oğuz aracın çok temiz görünüyor... İnşallah uzun yıllar sorunsuzca kullanırsın... Ama sana bi tavsiye şöyle güzel bi yıkat bide mümkünse cila attır geç karşısına seyret... Eminim çok parlayacak... :)

Teşekkürler Tarık,

Zaten SONAX'a bırakırken çekmiştim fotoğrafları abi yıkandı temiz oldu :) Sonax avea kampanyasından ince detaylı iç yıkama yaptırdım, dışını da yıkattım ama cilalatmadım kış biterken düşünüyorum dışına cila felan.

Maşallah... Oğuz aracın çok temiz görünüyor... İnşallah uzun yıllar sorunsuzca kullanırsın... Ama sana bi tavsiye şöyle güzel bi yıkat bide mümkünse cila attır geç karşısına seyret... Eminim çok parlayacak... :)

Teşekkürler Tarık,

Zaten SONAX'a bırakırken çekmiştim fotoğrafları abi yıkandı temiz oldu :) Sonax avea kampanyasından ince detaylı iç yıkama yaptırdım, dışını da yıkattım ama cilalatmadım kış biterken düşünüyorum dışına cila felan.

Avea kampanyası derken dostum? Sorması ayıp ne kadara mal oldu bende avea kullanıcısıyım uzun süredirde...

Abi aslında detaylı iç temizlik ve sterilizasyon için şişirilmiş 300 gibi bi fiyatı var sonaxın. bunu adamlar 200e yapıyorlar. ama içi gerçekten çok iyi oluyor. ben 2.el almıştım ve koltuklarda lekeler vardı bariz. pis gözüküyordu ve içime snmezdi tertemiz yapmadan binmek. o nedenle bayıldım 200 ü ama takip ettiğim kadarıyla aracına iyi bakıyorsun sen, ihtiyacın olduğunu zannetmiyorum :eek:key:
Kampanya şu,
http://www.sonax.com.tr/content/pages/news.asp?id=584
Yapılanlar da şu,
http://www.sonax.com.tr/content/uygulamalar/SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK VE STERİLİZASYON.xls

Avea kampanyası derken dostum? Sorması ayıp ne kadara mal oldu bende avea kullanıcısıyım uzun süredirde...

MaşeAllah güle güle kullan kazasız belasız ve nazarsız günler ve sürüşler dilerim

Masallah aracınız cok temız duruyor hayırlı olsun daha yenı almıssınzda :) o ufak degsıklıklerı beklıyoruz :)

maaşallah kazasız belasız ..

:)

Maşallah Allah kaza bela vermesin orjinal kalıp kalmaması tabiki sana kalmış keyfini çıkar....:eek:key:

Geri
Üst Alt