Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hoşgeldin evlat :)

keşke bir araç alım süreci hikayesi şeklinde yapıp sonrasında bu resmi koyup sonrasında izlenimleirni anlatan bir konu başlatsaydın:)

keşke bir araç alım süreci hikayesi şeklinde yapıp sonrasında bu resmi koyup sonrasında izlenimleirni anlatan bir konu başlatsaydın:)

Abi resimli şekilde olmasada şu şekilde anlatıyım.
Aracı almam cok kısa sürdü zaten sürekli para biriktiriyodum artık peşinatımı verecek kadar param olduğunu hissettiğimde ilk yaptığım şey seat.com dan liste fiyatlarına tekrar bakmak oldu .
1.Gün: Avek e gittim kaporamı verip beyaz rengi ayırttım ve işlemlerimi başlattım aynı gün içinde test sürüşü yaptım
2.Gün:Kredim onaylandı , noterde vekaletname cıkarttım ve trafik işlemlerinin bitmesini bekledim
3.Gün:Artık aracımı teslim alma vakti geldi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Abi resimli şekilde olmasada şu şekilde anlatıyım.
Aracı almam cok kısa sürdü zaten sürekli para biriktiriyodum artık peşinatımı verecek kadar param olduğunu hissettiğimde ilk yaptığım şey seat.com dan liste fiyatlarına tekrar bakmak oldu .
1.Gün: Avek e gittim kaporamı verip beyaz rengi ayırttım ve işlemlerimi başlattım aynı gün içinde test sürüşü yaptım
2.Gün:Kredim onaylandı , noterde vekaletname cıkarttım ve trafik işlemlerinin bitmesini bekledim
3.Gün:Artık aracımı teslim alma vakti geldi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
araç 1.4 reference mı?kaçaaldın?

Geri
Üst Alt