Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HKS Turbo Timer ve Blow off Black ( Replikadır )

muratcantona

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar elımde 3 adet HKS blow off var replikadır mılletın pıyasada orjınal dıye sattıgı maldır 0 hıc acılmamıs kutudadır
hks_TT_9.jpg

Fiyat : 210 TL

2 Adet HKS turbo timer var type 0 bunlarda satılıktır hıc problem yoktur 0 acılmamıs kutusundadır

Fiyat : 150 TL

resım koyamadım bı turlu nedense:S herkes bılıyordur urunlerı nerdeyse zaten

muratcan bana numaranı pm atabilirmisin turbo timer'ı almayı düşünüyorum

Turbo timerda replika arkadaslartelefonum 05325510750 urunler calisior problemi yok elektrikciler takablr montaji zor degil

Hayırlı satışlar bana type 0 lazım son olur fıyatı nedır acaba?

turbo timer turbo aracların rolantide stop etme halinde stop süresini uzatıyor( zamanlamayı kendiniz ayarlayabiliyorsunuz) turboya çok yüklendiğinizde motorun 20-30 saniye beklenerek stop edilmesi tavsiye ediliyor fabrika tarafından ama belirli süreden sonra bu size yük gelmeye baslıyor bu cihaz ile arabanızı kapatıp cıkıyorsunuz arac ayarladığınız zaman sonra kendi stop ediyor . iyi forumlar.

Geri
Üst Alt