Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hks turbo tİmer type 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osman 1.8t

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ürün çok temizdir ve az kullanılmıştır fiyatı uygun veriyorum ürün kesinlikle orjinaldir 130 tl tel 05359641434

aynı ürünü bir kaç hafta önce aldım daha takamadık daha doğrusu turbo boost voltaje yağ basınç saatlerini bekliyoruz hepsini bir takalım diye... ama fiyat konusunda SCW'ye özzel bir şeyler yaz bence ki zaten sıfır da bu fiyata... yine de alana satana hayırlı olsun...

aynı ürünü bir kaç hafta önce aldım daha takamadık daha doğrusu turbo boost voltaje yağ basınç saatlerini bekliyoruz hepsini bir takalım diye... ama fiyat konusunda SCW'ye özzel bir şeyler yaz bence ki zaten sıfır da bu fiyata... yine de alana satana hayırlı olsun...
kardeşim belliki sen çin malı almışsın sıfırı bu fiyataysa bana 100 tane getir alıyım ben ama orjinal olsun piyasa çin malları ile kaynıyo millette orjinal diye satın alıyo bu japon kardeşim

kardeşim belliki sen çin malı almışsın sıfırı bu fiyataysa bana 100 tane getir alıyım ben ama orjinal olsun piyasa çin malları ile kaynıyo millette orjinal diye satın alıyo bu japon kardeşim

%100 orjinal arkadaşım emin olabilirsin bizzat istanbul maslaktan MK Automotivden getirtirildi ki bilen bilir Türkiye HKS disbirötörü dür bu firma... çin malı gittigidiyor da var 90 tl bilgin olsun diye söyledim.... hayırlı satışlar...

Her neyse Ürün Senin Satıcıya Alıcıya Hayırlı olsun... Turbolu araçlara kesinlikle şart ve HATTA agresif sürüyorsanız olmazsa olmaz bu ürün bir mecburiyet benim gözümde ;)

arkadaşlar üçü beşi aramıyoruz 100 tl günceli bu fiyata bu ürün birdaha düşmez :)

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
işte şimdi SCW'ye özel bir fiyat bence turbolu araç sürücüleri kaçırmayın kupon bir ürün..

okaça bu kaça yok hayırlı satışlar

hayırlı satışlar olsun.. biz tüplü ve öfkeliyiz.. türkçesi turbo zamanlayıcı gibi birşey heralde..rica etsem 2 cümleyle bu ne işe yarıyor açıklarmı birisi konusu açılmışken,merak ettim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt