Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HKS GREDDY Blow Off Çeşitleri

bende var org hks ssqw 600 liraya almıştım arabayı ilk aldıgım gun :)

Memnunmusun peki performans yonunde iyi yada kotu?

beyler bın kere yazdım farklı forumlarda yazıldı cızıldı vag grubu ıcın uygun degıııl:) alın forge dv kafanız rahat kulagınız onla hos olsun :) amacım satıs baltalamak degıl kımse yanlıs anlamasın ama vag grubu ıcın yararlı b parca degıl

beyler bın kere yazdım farklı forumlarda yazıldı cızıldı vag grubu ıcın uygun degıııl:) alın forge dv kafanız rahat kulagınız onla hos olsun :) amacım satıs baltalamak degıl kımse yanlıs anlamasın ama vag grubu ıcın yararlı b parca degıl

Yararını zararını bilemem hiç takan biriyle karşılaşmadım Gökhan'a sormak lazım.

Farkli forumlarda da 5 kisi zararli diyorsa 4 kisi de yararli diyor yoksa arastirmadan bilgi verin demiyoruz.kimisi turboda sikisan havayi atip geri dondurmedigi icin yararki diyor,kimisi bizim araclara olmaz diyor kimisi dv ile ayni oteki hayir bunun islevi farkli diyor.orta noktasi olmadigi icin kullananlar bi aciklasin istedik.....

Farkli forumlarda da 5 kisi zararli diyorsa 4 kisi de yararli diyor yoksa arastirmadan bilgi verin demiyoruz.kimisi turboda sikisan havayi atip geri dondurmedigi icin yararki diyor,kimisi bizim araclara olmaz diyor kimisi dv ile ayni oteki hayir bunun islevi farkli diyor.orta noktasi olmadigi icin kullananlar bi aciklasin istedik.....

Oradan buradan duyduklarımızı kulaktan dolma yazarsak abuk subuk bir forum olur burası. Bildiğim kadarı ile açıklayayım;

DV, turboda ki fazla basıncı atıyor, gereken basıncı tutuyor, böylece lag olmuyor.

BOV, turboda ki bütün basıncı atıyor, turbonun büyüklüğüne göre lag yapabiliyor.

Bunun dışında ne yararı olur; ne zararı olur bilmiyorum.

Geri
Üst Alt