Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hiz sabitleyici sorunu(çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar sizde vag com programi varmi?? rica etsem bana program lazim yardimci olurmusunuz kablom var lakin program olmadığı icin baglanamiyorum yardiminiza ihtiyacim var cruse icin surekli 20 30 tl para vermekten kurtarin beni

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Elektronik oldugu icin sıkıntılı bir durum.her seferinde neden para bayiliyorsunuz sikinti nedir

Cc icin icin agriza kodunu sildirip tekrar deniyorum

Hiz sabitleyici yi hallettim arkadaslar , airbag direksiyon kollari al kapagi soktum kolun icinde 6 kablo var 2 si kopmus lehimle kopanlari hallettim geri topladim artik eksiksiz olarak yola devam ediyorum iyi formlar
bd6ed8e71807bea0bdbedcc04400a63d.jpg

Benimkide calismiyor yeni aldım arabayi deniycem inşallah ondandir. Bütün herseyi denedim baştan aşağı Sigortaları kontrol ettim olmadı . Umarım bu sorunu sayende halledicem

Benimkide calismiyor yeni aldım arabayi deniycem inşallah ondandir. Bütün herseyi denedim baştan aşağı Sigortaları kontrol ettim olmadı . Umarım bu sorunu sayende halledicem
sol silecek kolunda on off düğmesi varmı ileri geri...off konumda olabilir çalışmaz...eğer boyle değilse unıtede sensörlerde sıkıntı olabilir ya da akü kutup başını sökün,elektriği kesin 10 dk bekleyin tkrar bağlayın düzelebilir...
[doublepost=1465412873,1465411868][/doublepost]düzelmiştir :) kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt