Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hiz sabitleyici sorunu(çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cenqawer1

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar cruise calismiyor on tusunu aciyorum km 40 50 60 70 hepsinde denedim kolun yanindaki set + tusuna basiyorum calismiyor bugun fren ve debraj musurlerinide degistirdim hala calismiyor bir arkadas sigortasi atmisti taktik duzeldi demis lakin kitapcikta cruisenin sigortasi yazmiyor bilgisi olan var mi baska neresine bakmam gereekiyor eger cozum bulamazsam direksiyonu sokup kola girisecem yardimlarinizi bekliyorum fren lambalarimda hepsi yaniyor

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servise goturup araci bilgisayara baglatman gerekebilir. Modul agrizalidir buyuk ihtimal. Kontrol ettirmende fayda var.

Trakyadan gönderildi.

Öncelikle geçmiş olsun aracınızdaki arızanın sebebi büyük ihtimalle fren müşürü değişim yaparsanız cruise control devreye girecektir.Saygılar

Merhaba arkadaslar cruise calismiyor on tusunu aciyorum km 40 50 60 70 hepsinde denedim kolun yanindaki set + tusuna basiyorum calismiyor bugun fren ve debraj musurlerinide degistirdim hala calismiyor bir arkadas sigortasi atmisti taktik duzeldi demis lakin kitapcikta cruisenin sigortasi yazmiyor bilgisi olan var mi baska neresine bakmam gereekiyor eger cozum bulamazsam direksiyonu sokup kola girisecem yardimlarinizi bekliyorum fren lambalarimda hepsi yaniyor

on-off düğmesi var üstünde hemen kapalı olmadığından emin miyiz...
akü kutup başını sökün ,aracın elektriğini kesin 10 dk bekleyin sonra tekrar takın...
kol da arıza var komple değişim olabilir inş olmaz....

Arkadaslar yazmistim fren ve debraj musuru degistirdim diye

Bugun bilgisayara baglattim cruise hatasi vardi sildirdim cruse on tusuna getirince tekrar düşüyor cruse control sinyal hatasi yaziyor koldan olma ihtimali daha agir basiyor sizce baska bir yere bakayim mi yoksa direksiyonu sokmeyle ise baslayim mi

Arkadaslar yazmistim fren ve debraj musuru degistirdim diye

Bugun bilgisayara baglattim cruise hatasi vardi sildirdim cruse on tusuna getirince tekrar düşüyor cruse control sinyal hatasi yaziyor koldan olma ihtimali daha agir basiyor sizce baska bir yere bakayim mi yoksa direksiyonu sokmeyle ise baslayim mi

bcm ünitesini de kontrol ettirdiniz mi...sensörlerin biri arızalandığı zaman çalışmaz velet...kolu sökseniz bile tamiri zor presslidir

Bcm Ünitesi neresi oluyor mazur gorun arabanin yabancisiyim

Bady computer modulu diyordunuz sanirim sigorta kutusuna baktim atan bir sigorta veya padlanma vs yok

Arkadaslar sizde vag com programi varmi?? rica etsem bana program lazim yardimci olurmusunuz kablom var lakin program olmadığı icin baglanamiyorum yardiminiza ihtiyacim var cruse icin surekli 20 30 tl para vermekten kurtarin beni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt