Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hız Sabitleyici İle İlgili

Ercan_42

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2010 seat ibiza 1.6 dsg arabam var. aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum.. Takılabiliyor mu taktıranlar var mı.. şimdiden tşk ederim...

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Arkadaşlar 2010 seat ibiza 1.6 dsg arabam var. aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum.. Takılabiliyor mu taktıranlar var mı.. şimdiden tşk ederim...

çıkmacılardan uygun fiyata bulabilir, serviste sadece işçilik karşılığında taktırabilirsiniz. Diğer türlü epey pahalı olur.

Aynen. Attığın taş ürküttüğün kuşa değsin. O yüzden çıkmacılardan bulman daha iyi. Serviste çok daha pahalıya gelir.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
İnternetten hiz sabitlemeli olan sinyal kolunu kendin al ozel servise gidip aldıgın kolu ıkı de sensoru var sanırım onları taktır bilgsyar baglayıp ozelligi acıcaklar bitti cok da bir para tutmicak bir işlem tahmini 400 falan sensorler cok pahalli degil kol biraz pahalli olablir internetten arastr

Parçalar 700 lira tutuyor. İşçilik + Programlama da 200 tutar muhtemelen. Vw grubu araçlardan anlayan ustalar takıyor.

Ben eski arabam 2006 astraya taktırmiştim 300 herseyıyle ozel servisde baya bi fark var ozaman desene :)

Arkadaşlar servisi aradım aracınınzda beyin olmadığı için takılamıyor hız sabitleyici dediler??

Beyin yok mu :) nasıl yok beyinsiz araba mi var :)

yol bilgisayarı olması gerekiyormuş hız sabitleyici için.. var mı böyle bi şey

Geri
Üst Alt