Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

hız sabitleyici hakkında soru

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında eqoulaiser tarafından paylaşıldı.

1. eqoulaiser

eqoulaiser SCW Üyesi

249
    42
    28
    Herkese selamlar. bu aralar seat leon almayı planlıyorum. aklıma takılan bir soru var. seat leon 2006 stylance modelinde hız sabitleyici standart mıdır? incelediğim bir araçta bu özellik yok görünüyor. acaba bu özellik var da satıcısı işaretlememiş midir? kullanıcı olan arkadaşlardan kesin bilgi alabilirim diye düşündüm. herkese iyi forumlar..

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    araç stylance paketi ise vardır referance ise yoktur

3. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    2006 stylance model ağzına kadar donanım yüklü bir keyif makinesidir, donanımından pişman olmazsın. Sport up seçeneklerinde iç döşeme rengi, trim renkleri daha keyifli olur. ama bugün 2006 model leon alacaksam ya dizel seçerim yada 2lt olan benzinli makinelerden seçerim. 1,6cc benzinle üzebilir, LPG ile sarfiyatta sevindirirken kapalı otoparklar ve feribotlarda üzebilir.

eqoulaiser ve onur34 bunu beğendi.
  4. onur34

onur34 SCW Üyesi

24
    6
    3
    Faruk abinin dediklerine katılıyorum iyi düşünerek hareket etmen en iyisi şuan...

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    2006staylance ları şimdikilerle kıyaslamamak gerekir yanlış olan üretici satıcı politikaları yüzünden staylance donanımında şimdi satılan araçlardaki birçok donanım o dönem satılan araçlarda standart dı hız sabitleyici yağmur ve far sensörü ve park sensörüyle lastik basınç sensörü en önemlisi de esp o dönem staylance araçlarda standart dı yani baktığınız araç staylance ise bu donanımlar mevcuttur... forumumuzda satılık temiz 1.6 araçlar var satılıklar bölümünde orayıda incelemenizi tavsiye ederim....

Bunu beğendi. eqoulaiser bunu beğendi.
  6. eqoulaiser

eqoulaiser SCW Üyesi

249
    42
    28
    abi, benim için önemli olan önceliikle ekonomik olması. bu sebeple lpg taktıracam. zaten alışveriş merkezlerini sevmiyorum. pek gitmem. ayrıca feribotu kullanmam gibi. o sebeple çok problem olmaz gibi.

zaten dediğiniz gibi hocam, forumu yakinen takip ediyorum. :eek:key:

7. TAYLAN27

TAYLAN27 SCW Üyesi

273
    150
    43
    styanlance modeli kullanıcısı olarak donanımdam aşırı memnunum,ağzına kadar dolu ama 1.6 motordan beklentin çok olmamalı.

8. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    stylance modellerinde serhat abinin yazdıgı gibi standarttır özellikler hız sabitleyici esp , ön sis,park-yağmur-far sensörü vs. gibi.

9. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    belki o özelliğinin olduğunu bilmiyordur veya işaretlemeyi unutmuştur..

10. eqoulaiser

eqoulaiser SCW Üyesi

249
    42
    28
    leonum olsun içinde oturup keyifle süreyim de çok öyle performans olmasa da olur :D

Sayfayı Paylaş