Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hiz denemesi

Bolu tünelinden çıkıp istanbul istikametine doğru gelirken 200 ile radara girdim. Radar cezaların ne kadar olduğunu yakında öğreneceğim :))

Bu arada bizim polisler gerçekten işini çok iyi biliyor adamlar otobanın geliş ve dönüş istikametinin ortasında yatmışlar görmesi imkansız sadece yanından geçerken fark ediliyor..

otobanda hız sınırı kac yuzde onunuda ustune koy dıger her km ıcın sana ayrı hesap cıkıcak ve buyuk ıhtımal baya yuklu bır ceza odıyceksın

overdrıve nedır cahıllıgıme verın ama

Ekonomi vitesi yani uzun oranlı dişliye sahip vites alt devirlerde çok düşük hızlara erişebildiğin gibi aracın gücü yetmez üst devirlerindeki hızları görmeye bu sayede 100km/h hızlarda 2000 devir civarı seyreder araç buda yakıt tüketimini azaltır özellikle uzun yolda :eek:key:

Ekonomi vitesi yani uzun oranlı dişliye sahip vites alt devirlerde çok düşük hızlara erişebildiğin gibi aracın gücü yetmez üst devirlerindeki hızları görmeye bu sayede 100km/h hızlarda 2000 devir civarı seyreder araç buda yakıt tüketimini azaltır özellikle uzun yolda :eek:key:
çöllüm, imla kurallarını kullansaydın da çözmek için bu kadar uğrazmasaydım yawww:rolleyes:

çöllüm, imla kurallarını kullansaydın da çözmek için bu kadar uğrazmasaydım yawww:rolleyes:

Muhabbet tadında olsun dedim o ne öyle ders öğretir gibi :D (bunu alıntı yaptığın için düzeltmiyorum ama bidahaki sefere dikkat ederim Pc de bu kadar oluyor işte hacım jest yok mimik yok tonlama yok.. ) :eek:key:

Fr ile 80 yaptım :) daha zamanı var.. Passat 2.0 TDI 170 hp ile 260 her daim görüyorum:)..

ben daha dün bi denedim rahat bişekilde 190 gördüm ama daha ilerisi için korktum gaz dan ayak çektim

Geri
Üst Alt