Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hiz denemesi

rodaj süresi yok deniyor ama bende minimumda 3000km den sonra motoru açtığınıza inandıktan sonra deneyin bunları,,,
bu arada cezalardan haberiniz var demi :)

fr dan önceki 2001 model honda civic 1.6 ies aracımda bile 200 görüyordum fr bu hızı rahat geçmesi lazım deneyecez bakalım en kısa zamanda

Ynt: Hiz denemesi

Aman dikkat edin. Hız denemesi yapcaz diye başınızı belaya sokmayın. Biliyorum adrenalin dolusunuz ama altımızdaki araçlar çok ta o hızlarda güvenli değiller.

rodaj süresi yok deniyor ama bende minimumda 3000km den sonra motoru açtığınıza inandıktan sonra deneyin bunları,,,
bu arada cezalardan haberiniz var demi :)

Bolu tünelinden çıkıp istanbul istikametine doğru gelirken 200 ile radara girdim. Radar cezaların ne kadar olduğunu yakında öğreneceğim :))

Bu arada bizim polisler gerçekten işini çok iyi biliyor adamlar otobanın geliş ve dönüş istikametinin ortasında yatmışlar görmesi imkansız sadece yanından geçerken fark ediliyor..

ßen otobanda 180-190 ı rahat gördüm ama zorlamadım. 200 ü rahat geçeceğini düşünüyorum.

Geri
Üst Alt