Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Hırvatistan - Türkiye maçının yıldızı Mahsun Kırmızıgül seçildi :)

Konu, 'Sohbet' kısmında Ali tarafından paylaşıldı.

1. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    Bunu beğendi. AlperMertKocak bunu beğendi.
  2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Hiddinkin yanında oğuzda gitmeli..Bu takımı o hallere bence oğuz getirdi...Milli takımın başına Fatih terimi sevmem ama onun geçmesi en ideali diye düşünüyorum..Diğerleri genç yaşta harcanır oralarda yapamazlar...

3. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    bu saatten sonra kımın geldığının onemi ne kadar ki? atı alan avrupayı gectı:)

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    çok yerinde bir tespit Ali kardeşim :)) adam maçtan çok kırmızıgül ün dizisinden bahsetti
    dediğin gibi bende spikere hak veriyorum..

Daha öncede söylemiştim yıne söylüyorum teknik ekip komple değişmeli
    ve şuan oynayan bütün oyuncular komple gönderilmeli gençlere şans verilmeli 3-5 sene sabırla beklemeliyiz

Bunu beğendi. Floydian bunu beğendi.
  5. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    mevlüt abiye katılyorum..

6. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    bence kesinlikle türk teknik adam lazım..terimi çok sevmem ama hiç olmassa hırslı ve mücadeleci..neden olmasın..hem gs hem milli takım çok rahay götürebilir.. sevmem derken, adam kendini kanıtlamış lafım teknik direktörlüğüne değil..fazla kibirli bence kendisi..

en çok konuşulan abdullah avcı. ama geçmişteki ersun yanal tecrübemizde acı bitmişti..

7. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    desenize Mahsun Kırmızıgül gol atmış puhaha olayı milliyetçilikle bağdaştırmayın ama ne Mahsun'u nede futbolu pek sevdiğim söylenemez. Mahsun'un çevresindeki yakın arkadaşları ile olan diyaloğunun şartlara ve zamana göre tavan yada dip yaptığını, çoğu zaman yüz üstü bıraktığını duydum okudum, kendim yaşamadım sanırım bu hayatımda da yaşayacağımı pek sanmam.

8. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Katılıyorum sadece teknik direrktör ile olcak iş değil bu milli takımın komple elden geçmesi lazım..

9. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    puhahapuhaha

Sayfayı Paylaş