Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hilux test

çok öncelerde paylaşılmış bir video gerçekten sağlamlık kanıtı euroNcap neymiş ::D

irak ta sirket aracim son kasa hilux 2.7 vvti. bu videodaki hiluxla alakasi yok. 30000 kmde 2. marsta zor calisiyor calissada arada tekliyor falan. irak taki kalitesiz yakittan dolayi. surusu asiri hissiz asiri zevksiz tasima kapasitesi sinifinin en dusugu yol tutus zaten hic girmiyorum. ayak freni iyi ancak el freni tutan hilux daha gormedim.

benden uzak dusmanima yakin olsn derecesinde bi alet :) o sinifta nissan modelleri ve isuzu d max ler basi cekiyor.

irak ta sirket aracim son kasa hilux 2.7 vvti. bu videodaki hiluxla alakasi yok. 30000 kmde 2. marsta zor calisiyor calissada arada tekliyor falan. irak taki kalitesiz yakittan dolayi. surusu asiri hissiz asiri zevksiz tasima kapasitesi sinifinin en dusugu yol tutus zaten hic girmiyorum. ayak freni iyi ancak el freni tutan hilux daha gormedim.

benden uzak dusmanima yakin olsn derecesinde bi alet :) o sinifta nissan modelleri ve isuzu d max ler basi cekiyor.
emre 1 hafta önce leonu satıp sıfır 4*4 hılluks almayı düşünmüştüm sağlamlığından dolayı....artvinde tedaş da 93 model 1.6 benzinli 65 beygirlik var yaşlı amcayla konuştuk dedi ki herkes üzerinde dağ bayır biraz yakıyor ama 450 000 km de daha motora el değmedi bakımları hariç....hayran oldum....az kalsın ki sıfırı son kasayı alacaktım....sonra amarok dedim sonra akıllı ol dedim:)

emre 1 hafta önce leonu satıp sıfır 4*4 hılluks almayı düşünmüştüm sağlamlığından dolayı....artvinde tedaş da 93 model 1.6 benzinli 65 beygirlik var yaşlı amcayla konuştuk dedi ki herkes üzerinde dağ bayır biraz yakıyor ama 450 000 km de daha motora el değmedi bakımları hariç....hayran oldum....az kalsın ki sıfırı son kasayı alacaktım....sonra amarok dedim sonra akıllı ol dedim:)

sadece sunu diyorum abi. 20 25 tane pick up var. nissanlarin ici dar olmasa malum benim gobekten dolayi coktan nissanlardan birine ziplamistim hiluxun tek artisi ici genis. bu arada bir onceki hilux umu bir muhendis arkadas 80 le girdigi bir viraj sonrasinda pert etmisti :)

bu videodakileri son kasa kaldirmaz biliyorum cunku kullaniyorum 5 aydir :)

insanlar sunu anlamamak icin direniyorlar. Toyota artik eski toyota degil. toyota 20 sene once toyotaydi 15 sene once toyotaydi. suan pazarda hyundainin kia nin modelleri bile bir cok konuda toyotalari sollamis durumda birakin avrupalilari.

güzel bir paylaşım.. Araç bayağı sağlammış.

Geri
Üst Alt