Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Hilux test

Konu, 'Video' kısmında ÇeyrekAltın tarafından paylaşıldı.

1. ÇeyrekAltın

ÇeyrekAltın SCW Üyesi

304
    92
    28

Ouu Yeaa :D

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  2. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    çok öncelerde paylaşılmış bir video gerçekten sağlamlık kanıtı euroNcap neymiş ::D

Bunu beğendi. ÇeyrekAltın bunu beğendi.
  3. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    harika son

Bunu beğendi. ÇeyrekAltın bunu beğendi.
  4. Murat34

Murat34 SCW Üyesi

757
    167
    43
    way bee:confused:

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    irak ta sirket aracim son kasa hilux 2.7 vvti. bu videodaki hiluxla alakasi yok. 30000 kmde 2. marsta zor calisiyor calissada arada tekliyor falan. irak taki kalitesiz yakittan dolayi. surusu asiri hissiz asiri zevksiz tasima kapasitesi sinifinin en dusugu yol tutus zaten hic girmiyorum. ayak freni iyi ancak el freni tutan hilux daha gormedim.

benden uzak dusmanima yakin olsn derecesinde bi alet :) o sinifta nissan modelleri ve isuzu d max ler basi cekiyor.

6. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    iyiymiş...

7. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    emre 1 hafta önce leonu satıp sıfır 4*4 hılluks almayı düşünmüştüm sağlamlığından dolayı....artvinde tedaş da 93 model 1.6 benzinli 65 beygirlik var yaşlı amcayla konuştuk dedi ki herkes üzerinde dağ bayır biraz yakıyor ama 450 000 km de daha motora el değmedi bakımları hariç....hayran oldum....az kalsın ki sıfırı son kasayı alacaktım....sonra amarok dedim sonra akıllı ol dedim:)

8. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83

şimdilik hiluxlar :)

9. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    sadece sunu diyorum abi. 20 25 tane pick up var. nissanlarin ici dar olmasa malum benim gobekten dolayi coktan nissanlardan birine ziplamistim hiluxun tek artisi ici genis. bu arada bir onceki hilux umu bir muhendis arkadas 80 le girdigi bir viraj sonrasinda pert etmisti :)

bu videodakileri son kasa kaldirmaz biliyorum cunku kullaniyorum 5 aydir :)

insanlar sunu anlamamak icin direniyorlar. Toyota artik eski toyota degil. toyota 20 sene once toyotaydi 15 sene once toyotaydi. suan pazarda hyundainin kia nin modelleri bile bir cok konuda toyotalari sollamis durumda birakin avrupalilari.

10. hcaglak

hcaglak SCW Üyesi

572
    99
    28
    güzel bir paylaşım.. Araç bayağı sağlammış.

Sayfayı Paylaş