Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Highline Golf'ün Modifiye edilişi.

Arkadaslar hasan paylasmis ben ticaretle araci yaptim surekli parca degisiminin sebebi bu. Ben takiyorum biri begeniyor hazirr istiodiye degisiyor aeacta 20 25 bin tl lik masraf var ama bana bu aracin maliyeti 7500tl civari oldu suan telefondan giriyorum yazmayida pek beceremiyorum xD her konuda soru sorabilirsiniz.

Arkadaslar hasan paylasmis ben ticaretle araci yaptim surekli parca degisiminin sebebi bu. Ben takiyorum biri begeniyor hazirr istiodiye degisiyor aeacta 20 25 bin tl lik masraf var ama bana bu aracin maliyeti 7500tl civari oldu suan telefondan giriyorum yazmayida pek beceremiyorum xD her konuda soru sorabilirsiniz.
+1 doğrudur eski parçalar satılıp onun parasıyla modifiye parcaları takıldı . yanlız gökhan abı arka tamponun hala sızın apartmanın sığnağında hahaha . :D onuda sat egzozları degısmek ıstıyordun degısırsın veya ön alt panjurları orjınale cevirirsin. üst orjinal altlar replika .

Emeğine sağlık çok güzel olmuş maşallah..

Gökhancım bi ara buluşmamıza gel misafirimiz ol hem çayımızı iç hemde benim "Çok Kırmızı" ile şu senin Speed Blue yu yanyana koyup bi fotoğrafını çekelim .. :eek:key:

Emeğine sağlık çok güzel olmuş maşallah..

Gökhancım bi ara buluşmamıza gel misafirimiz ol hem çayımızı iç hemde benim "Çok Kırmızı" ile şu senin Speed Blue yu yanyana koyup bi fotoğrafını çekelim .. :eek:key:

Finalleri bitsin katılacak abi . :D
abe5atuj.jpg
çokkk beyazz :D yanyana aksam cekilmis fotoları . :D

Tabi gelirim insallah bir turlu firsat bulamadım hasan cagiriyorda

aynen fınaller pazar gunu bıtıyor ama tekırdag a gıdıyorum butunlemeler var onun ıcın gerı donucem ondan sonrada zaman bulursam gıderım bıraz yoksa yaz okulundayım bakalım zaman gostercek

Geri
Üst Alt