Highline Golf'ün Modifiye edilişi. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Highline Golf'ün Modifiye edilişi.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
bunu geniş geniş izliycem bu tür videoların devamını bekliyorum hasanım.. :eek:key:
Öncelikle videoyu çöllü abim ve sizler için paylaşmaktayım kendisi istiyordu böyle videolar bende bizim burada bir genç abimizin highline golf'ünü modifiye edişinin videosunu hazırladım araç highline 2011 dsg şanzıman ve çok güzel bir şekilde modifiye edildi arabayla çok oynandı ama sonuçta güzel bir görüntü kazandı aracın üzerinde sürekli değişiklikler yapılmaktaydı bende arac sahibinin hızına yetişemediğim için elimde olan fotoğraflarla o arabanın bir modifiye aşamalarını dizdim ve hepside aklımdaysı sırasıyla. :) Aracın birtek yazılım atılırken aşaması yok .

LeonStyle

Kayıtlı Üye
aracın bir videosu mevcut oda yazılım atarken arac sahıbının arkadası tarafından cekılmış

atay78

Kayıtlı Üye
bır turlu nasıl modıfıye edıcegıne karar veremeyen bır arkadas sanırım naptgı pek bellı olmuyor jant takmıs gerı degıstırmıs on panjuru once degıstırmıs sonra vazgecmıs

Kutluhan

Kayıtlı Üye
3 takım jant (yazılım atılan videoda farklılar yine) , tamponlar + boyası bilmem farlar falan bi ton bişey aracı en başta satıp sunroof + orjinal bi-xenonlu 160 lık alınır mış yapılan masraflar yerine , ama güzel emek var maşallah.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
araç sahibi aracıyla çok oynadı ama güzel bir görüntü kazandı çok parça değişti de ileride sıkıntı yapar elbet geçenlerde egzozum koptumu ne diyordu sahibi. :D

hsn003

Kayıtlı Üye
Bu golf suan Afyon'a mı satıldı birebir aynısından var Afyon'da