Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hidrolik direksiyon lambası

onerak

Kayıtlı Üye
merhabalar ;
yakın zaman da aracın akü sü bitti ve marş almadı tık tık ses geldı . sonra aracın aküsünü değiştirdim ondan sonra hidrolik direksiyon arıza lambası sarı renk de kesik kesik yanıp sönmye basladı . bazen yanmıyor kendilıgınden giidiyor. bazen de soluk sarı renk de göstrge panelınde gözume carpıyor.bunun nedenı bılen arkadaslar varmdır acaba_?

Kendinizi üyelerimiz kısmından tanıtırsanız sizi daha fazla tanımış oluruz

Hidrolik seviyesine baktınız mı azalma varmı diye

Elektro Servo Direksiyon Devamlı Sıkıntı Olmuştur. önceki polo aracımda ken hattı dedikleri halen de anlamadığım bir arızadan dolayı 3 tane direksiyon pompası almıştım :)

arıza kodunu sildir ayrıca pompanın içindeki yağ seviyesini kontrol et derim ilk etapda kendi kendine yapabileceğin bunlar.
akü sökülüp takıldığı için arıza kodu oluşmuş olabilir

merhabalar ;
yakın zaman da aracın akü sü bitti ve marş almadı tık tık ses geldı . sonra aracın aküsünü değiştirdim ondan sonra hidrolik direksiyon arıza lambası sarı renk de kesik kesik yanıp sönmye basladı . bazen yanmıyor kendilıgınden giidiyor. bazen de soluk sarı renk de göstrge panelınde gözume carpıyor.bunun nedenı bılen arkadaslar varmdır acaba_?
vay önerim hoşgeldin :) öncelikle üyelerimiz kısmından kendini tanıt sonra cözeriz senin işini dicem senin işin cözümü trabzon çalışkanlar servis+arıza tespit :)

Bilgisayarlı kontrol yapabilen bir serviste sorunun ne olduğunu 5 dakika da söylerler. ben yetkili servise gidilmesi taraftarıyım.

Geri
Üst Alt