Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hidrojen Yakıt Sistemleri.

altıpatlar

Kayıtlı Üye
Geleceğin alternatif yakıtı Hidrojen, element sembolü H olan, 1 atom sayılı ametaldir. Standart sıcaklık ve basınç altında renksiz, kokusuz, metalik olmayan, tatsız, oldukça yanıcı ve H2 olarak bulunan bir biatomik gazdır.

Tüm içten yanmalı motorlardaen en az %15 den % 45 e varan garantili tasarruf sağlar.Paranız cebinizde kalır.

Motorun güç ve performansını artırır. Aracınız kullandığınız sürede sürekli güçlü kalır ve sistem bağlantısı aracınıza değer katar.

Araç hibrit, çevre dostu olur.

Cihaz garantisi 2 yıldır. Beş yıla kadar uzatılabilir. Kullanım şartlarına dikkat edildiği taktirde aracın ömrü kadar uzundur.

Cihazımız iade garantilidir.

Yakıtın atığa dönüşen kısmı yanmadan dışarı atılmaktan kurtulur, ekonominizi korur.
Yanma düşük ısıda gerçekleşir ve motor ısısı aşırı yükselmez, motor ömrünü uzatır.
Tam yanma motorda var olan kurumu temizler, ve oluşumunu engeller, temiz kalır ve egzos "SIFIR" a düşer.
Temiz motor ve tam yanma araç tork'unu artırır, aracın beygir gücü % 30a yakın artar.
Tıpkı ana yakıtta olduğu gibi hidrojen, uzun yolda çok daha fazla tasarruf sağlar % 50 oranlarına varır.
Şehir içi yakıt yakıt tasarrufu, uzun yola oranla daha az sağlanır ancak bu oran en az % 15 dir.
Aracın motoru hidrojen yakıt ile daha kolay ve rahat yanma sağladığından motor % 30 a yakın oranda sessizleşir.
Hidrojenin araçta yaptığı tasarruf sabit değildir. en azı %15 dir ve kullanıma bağlı olarak yükselir. Yükseldiği değerde kalır.
Mevcut motor teknolojilerine göre Hidrojen tek başına ana yakıt değildir, ana yakıta ek çalışır.

merhaba arkadaşlar aracıma bu sistemden taktırmayı düşünüyorum, yukarıda yazılı özelliklere göre çok mantıklı buluyorum,
vw grubunda ki tsı motorlara takılan sistemlerin de sorunsuz çalıştığını hatta yazılı imzalı ifadeleri okudum.

sistem elektronik devresi ve tüpler yardımıyla saf su ile çalışan oksijen-hidrojen ayrıştırıcı bir düzenek ve bu sayede saf hidrojen gazı ile güç artışı ve tasarrufdan bahsediliyor,
oksijen sensörü veya farklı bir olumsuz etki olmaması,egr valfi, motor içi karbondan temizlenir olması, bu sebeple motor içinde de sıkıntı yaratmayacağından bahsediliyor...

bu sistemi 2013 yıllarında filan okumuştum ama piyasaya montajlı ve yaygınlığı yeni oluyor, istanbul ana bayiyle görüşmem neticesinde alman-yunan ortak yapımı bu sistemlerin 1.4 motora 2000-ve 2500 tl civarı 5 yıl garantili olduğunu öğrendim,

sizlerden yardım fikir ve öneri rica ediyorum acaba durduk yere kaşınmaz yerimi kaşıyıp da aslan gibi aracımı heder etmeyeyim.

[doublepost=1450514230,1450514188][/doublepost]

burda da ayrıntılı şekilde anlatıyor...

Gayet güzel bir sistem hiç böyle bişeyden haberim yoktu bilseydim LPG yerine böyle bişey yaptırırdım. Paylaşım için teşekkürler

Süper birşey bu. Bizim üniversitede 403 otobüslere yapmıştı saygıdeğer hocamız. Araçta petformans ve tasarruf bir aradaydı. Cidden güçlenmişti araç

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt