Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HGS

Asi Ruh Leon Tsi

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar Hgs konusunda tecrubeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
Aracımda Hgs olmadığı için Ankaradan Eski yoldan istanbul Pendige geldim ay başında.Bu ayın 31 inde Tekrar Ankaraya dönecem,Bayram nedeni ile oto yollar ücretsiz olacakmış.Hgs olmadan nasıl olsa ücretsiz diye otobandan gideyim diyorum ama ceza felan gelirmi açıkcası merak ediyorum.çünki Hgs almayı düşünmüyorum sureklı oto yol kullanan birisi degilim.Sizce ceza gelirmi yoksa ücretsiz oldugu için sıkıntı olmazmı??cevaplar için şimdiden Teşekkür ederim.

Ben bi kaç sene önce hgs siz geçmiştim bayramdı ceza felan hiç bişe gelmedi tabi değişmişmidir bilemem

Otoyollar ücretsiz olduğu için hgs ya kapalı oluyor ya da okuma yapmıyorlar. Tabi ücretsiz geçiş zamanlarına uymaniz lazım. Boşuna eski yolu kullanmayin. İki sene önce hgs siz bir araçla deneme yapıldı, oradan biliyorum. Ama belli de olmaz. Siyaset bu, para lazım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
İşte isi şansa bırakmak istemiyorum kesin bilgi lazım bana :)
hgs şikayet bilgilendirme hattını aradım ordakilerde net cevap veremedi :D

Geri
Üst Alt