Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hgs sorunu

acar93

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar beyler:)
aracım 1.2 tsı style ibiza 2011 model bugün hgs almaya gittiğimde aracımın sistemde ticari gözüktüğünü soylediler. bunun nedeni ne olabilir ne yapmam lazım yada başına gelen, böyle bir durumu duyan arkadaşlar varmı ? yardımcı olurmusunuz ?

iyi akşamlar beyler:)
aracım 1.2 tsı style ibiza 2011 model bugün hgs almaya gittiğimde aracımın sistemde ticari gözüktüğünü soylediler. bunun nedeni ne olabilir ne yapmam lazım yada başına gelen, böyle bir durumu duyan arkadaşlar varmı ? yardımcı olurmusunuz ?

İyi Akşamlar.. Aracın ruhsatında Araç Sınıfı olarak ne yazıyor. Bide aracını yenimi aldın?

trafik şubeye gidip sistemden kontrol ettir araç ruhsatında doğru yazar ama egm nin sistemi önemli olan

Ben de alacağım hgs ama ogs daha kesin sonuç veriyor. Ogs tavsiye edermisiniz?

Beyler ben ptt de çalışıyorum ama şubede olmadığımdan çok bilmiyorum yalnız hatırladığım kadarıyla m1 zaten birinci sınıf demek. Yani benim tahminim şubedeki arkadaş yanlış yapıyor olma ihtimali yüksek. İsterseniz pazartesi öğrenip kesin bilgi verebilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

benim gibi senede 1 lazım olur dersen HGS al.
fakat plakaya göre bakılmıyor mu ben mi yanlış biliyorum

Geri
Üst Alt