HGS ETİKET | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

HGS ETİKET

İSPİRLİdadaş

Kayıtlı Üye
Merhabalar, x bankasında kredi kartıma tanımlı bulunan hgs etiketimi iptal edip bana özel bir teklif sunan diğer çalıştığım iş bankası kredi kartıma tanımlatmak istiyorum. Bunun için taşımak istediğim bankadan yeni bir etiket mi almam gerekiyor yoksa mevcut etiket numarası tıpkı gsm de olduğu gibi taşınabiliyor mu?

Ahmet.YILDIRIM

Kayıtlı Üye
abi ben istedim ama garanti bankası ikinci HGS alman gerekiyor dediği için vazgeçtim eğer aktarım varsa hemen geçiş yapabilirim bende

memet_one

VİP Üye
Administrator
Merhabalar, x bankasında kredi kartıma tanımlı bulunan hgs etiketimi iptal edip bana özel bir teklif sunan diğer çalıştığım iş bankası kredi kartıma tanımlatmak istiyorum. Bunun için taşımak istediğim bankadan yeni bir etiket mi almam gerekiyor yoksa mevcut etiket numarası tıpkı gsm de olduğu gibi taşınabiliyor mu?
Ben sormuştum abi olmuyor yeni etiket alman gerekiyor eski etiketi bankadan iptal ettirmen Lazım

kurye ile elden teslime verildi

İSPİRLİdadaş

Kayıtlı Üye
Ben sormuştum abi olmuyor yeni etiket alman gerekiyor eski etiketi bankadan iptal ettirmen Lazım

Abi teşekkür ederim. Peki eski etiketi iptal ettirince içerisinde bulunan bakiyeyi anında iade ediyorlar mı sonrasında iptal edilen etiket üzerinden kaçak geçiş gibi bir sıkıntı yaşadınız mı?

memet_one

VİP Üye
Administrator
Abi teşekkür ederim. Peki eski etiketi iptal ettirince içerisinde bulunan bakiyeyi anında iade ediyorlar mı sonrasında iptal edilen etiket üzerinden kaçak geçiş gibi bir sıkıntı yaşadınız mı?
Yok yeni etiket alıyorsun ya ondan işlem yapıyor banka etiket parasını kesiyor sadece