Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hgs cezalı geçiş

catres

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba

Hgs gişelerinden geçerken hep cezalı olarak geçiyorum ( hgs de bakiye olmasına rağmen )
Diyorum çeker nasıl olsa. Bugun bi bakayım dedim ama hiç birisi çekilmemiş ve hepsi cezaya düşmüş bunu nasıl çözebilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HGS yi nereden aldıysanız bir kontrol edin. Doğru plakaya mı tanımlı acaba

Merhaba 15 gün içinde çekmesi gerekiyor bazen sistemleri okumuyor ama daha sonra çekiyor 15 gün içerisinde çekerse ceza gelmeyecektir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba 15 gün içinde çekmesi gerekiyor bazen sistemleri okumuyor ama daha sonra çekiyor 15 gün içerisinde çekerse ceza gelmeyecektir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beklıyorum bakalım

Arkadaslar merhaba

Hgs gişelerinden geçerken hep cezalı olarak geçiyorum ( hgs de bakiye olmasına rağmen )
Diyorum çeker nasıl olsa. Bugun bi bakayım dedim ama hiç birisi çekilmemiş ve hepsi cezaya düşmüş bunu nasıl çözebilirim

Merhabalar
Durumu kara yolları genel müdürlüğünü arayıp detaylı bilgi ve geçiş kayidi isteyin sizin geçişlerinizle uyuşuyor mu kontrol edin ve bakiyeniz olmasına rağmen kaçak geçiş uyarısı aldığınızı beyan edin benimde bi çok kez basıma geldi ve siz müdehale etmeden sadece kaçak geçti diyip cezaya çeviriyorlar şimdiden geçmiş olsun keyifli sürüşler dilerim

Merhabalar
Durumu kara yolları genel müdürlüğünü arayıp detaylı bilgi ve geçiş kayidi isteyin sizin geçişlerinizle uyuşuyor mu kontrol edin ve bakiyeniz olmasına rağmen kaçak geçiş uyarısı aldığınızı beyan edin benimde bi çok kez basıma geldi ve siz müdehale etmeden sadece kaçak geçti diyip cezaya çeviriyorlar şimdiden geçmiş olsun keyifli sürüşler dilerim

Merhabalar
Karayolları ile görüşme yaptık. Benden önceki kullanıcı ogs sistemi oldugundan halen ogs gözüküyormuş. Ama ptt nin hgs si olduğunu ve plakaya tanımlı oldugunu söyledim.
Plakaya tanımlı oldugundan geç kesıntı olur ve gecıslerınızde cezalı geçiş olarak gözükür denildi.
Normalmiş yani söylenilene göre

Merhabalar
Karayolları ile görüşme yaptık. Benden önceki kullanıcı ogs sistemi oldugundan halen ogs gözüküyormuş. Ama ptt nin hgs si olduğunu ve plakaya tanımlı oldugunu söyledim.
Plakaya tanımlı oldugundan geç kesıntı olur ve gecıslerınızde cezalı geçiş olarak gözükür denildi.
Normalmiş yani söylenilene göre

Bu bilgiyi veren yetkin arkadasa tek sormak istediğim soru su

Araç plakası 34 xx 3434 OGS ve ayni araç ayni plaka 34 xx3434 hgs nasıl oluyor ?
Yanı bir araçta nasıl hala 2 geçiş gözüküyor ve bu hatayı neden düzeltmiyorlar

Sonuçta OGS yı ya da hgs yı almak icin bir önceki gecis sisteminin iptal edilmesi lazım iptal edilmedi mi acaba ?

Umarım sizleri üzecek sonuçlar doğurmazlar

Geri
Üst Alt