Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hey Gidi Günler Heeey :)

Bana göre Seat 'tan sonra farklı bir marka kullanmak zor gelir bea :) Severim Seat 'ı hele ki o birde Ibiza olursa daha da başka severim :D

demirhan bide leon sportup kullansan ne olur acaba kardeşim o bi aşk tır tutkudur o bir sıradışıdır.:eek:key:

demirhan bide leon sportup kullansan ne olur acaba kardeşim o bi aşk tır tutkudur o bir sıradışıdır.:eek:key:
Serkan abi öyle diyon da al kardeşim sür diyen olmadı ki :( kaldı ki sürmek bile önemli değil versin birisi anahtarını koltuğuna oturup o direksiyonu tutayım onun zevki bile yeter benim için diye düşünüyorum puhaha

Serkan abi öyle diyon da al kardeşim sür diyen olmadı ki :( kaldı ki sürmek bile önemli değil versin birisi anahtarını koltuğuna oturup o direksiyonu tutayım onun zevki bile yeter benim için diye düşünüyorum puhaha

kardeşim ilk fırsatta benim aracı kullanırsın bu kadar dert etme :eek:key::D

Geri
Üst Alt