Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Herkese teşekkürler..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KeChİ

Kayıtlı Üye
Abilerim kardeşlerim kısaca site halkı bugune kadar hep aktif olmaya çalıştım elimden geleni yapmaya çalıştım çeşitli arkadaşlıklarım ve dostluklarım oldu bazıları gerçekten benim için çok önemli en başta levent abiyi tanımış oldum ondan sonra kardeşlerim Mehmet (iğci_01 ) kadir (ksovereign) ilker (ilkerbilim) ve diğer arkadaşlarımla güzel dostluğum oldu ama buraya kadarmış dosluk ömür boyu sürer ama siteyi bırakıorum hakkı geçen herkese tşkler son msjım olarak bunu borç bildim kendime Elvada Dostlar.. Bu arada sürekli msjlarımda gülerdim giderkende güleyim baripuhahapuhaha

Hakan kardeş hayırdır özel bir sebebi yoksa öğrenebilir miyiz ?

saçma birşey gerek bile duymuyorum söylemeye sizde hakkınızı helal edin arkadaşlar az atışıp muhabbet sohbet etmedik gecenin ilerleyen saatlerinde:):eek:key:

Ara sıre seninle tatlı tatlı atıştık Hakan sende hakkını helal et üzdüysem ama bu gidişin kafamda hep bir soru işareti olarak kalacak :confused::rolleyes:

benden yana herkese helal olsun hakadenlere yani:) bugun son girişim bu arada dogukan ben espriyi kaldırabılırım oyle kestıgım kestık bir insan değilim herşeye gülerek yaklaştığım gibi bunlarada gülüorum kardeşim....puhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt