Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

herkese bol bol slmlar

infazcı

Kayıtlı Üye
berki daha önce konusu açilmısdır ama ben sizin engin bilgilerinizden birseyler kapmak ıstedım
evde cila atmadakı yanlıslıklar yada yapılması gereken ıncelıkler
seat ibizam 2004 signo .var torpido su tırtıklı temızlıgı ve parlatma işlemleri cok keyıfsiz oluyor
kotluk döşemlerini evde nasıl temızlenebilir çok saolun şimdiden .

Kardeşim öncelikle aracını kazasız belasız kullan... öncelikle sana tavsiyem torpidona kesinlikle parlatıcı temizleyici ya da bakım ürünü denen şeylerden sürme... camı öyle bir kirletiyor ki onlar imkanı yok arındıramıyorsun... buharlaşma sonucu cama öyle bir yapışıyor ki temizlemen imkansız hale geliyor resmen... koltukları ve tavanı da sileceksen eğer bildiğin perde tülü ile kullandığın temizleyici maddenin sadece köpüğünü sürerek dikkat et bak sadece köpük diyorum... suyu değdirirsen eğer kuruduğunda baba baba lekeler olur koltuklar ve tavanında... bilgin olsun derim... kolay gelsin...

aramıza hosgeldın aktıf olman dılegıyle

Geri
Üst Alt