Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Herkese İstanbul'dan Selamlar...

caggg

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar foruma yeni üye oldum.Aracım 2011 1.4 referance.

Üye olur olmazda bir sorum olucak ;
2011 1.4 referance ibiza aracıma yanlışıkla mavi renk antifiriz eklemiş arkadaşım (kırmızıyla karışmış
sad.gif
),tabi akşam gelince söyledi hemen ertesi sabah komple antifirizi değiştirdim özel serviste kırmızı ile. Ancak koyduğu antifiriz alman markasıydı febi kutusunda G12 yazıyordu kırmızı renkte idi buraya kadar doğru ama sorum şu ; G12++ koyulması mı şartmı bu araçlara kullanma klavuzunda öyle yazıyo çünkü usta sadece G12 koydu ve suyla karıştırdı sek mi koymak lazımdı kafama takıldı teknik bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim
smile222.gif

antifirizin fotoları;

Aramıza hoşgeldiniz,antifriz suyla karıştırılıyor genelde..

hoşgeldin yoldaş...

ben geçenlerde değişmiştim g12 plus plus sanayide buldum kendi tamircime değiştirdim orjinal vw grubu alman üretimiydi ve saf su miktarı üzerinde yazıyordu 2 kutuya 2 kutu su kattık tabi bu iklim ve şehre göre değişir...
1 litreliğini 15 tl ye almıştım tabi servis dışı olduğu için uygundu...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

haa araştırmalarımda bu işin kırmızı antifrizin en babası ve kalitelisi shell glyco adında ve 4 sene değişme süreli olduğunu öğrendim ama bulamadım...

Ok de G12 plus plus değilde G12 koydu usta skıntı olur mu acaba

Geri
Üst Alt