Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Her Yolu Denedi Ama....

süper video olmuş kar lastiği almayan karşı çıkanlara iyi bir ibret olmuş...
videodaki camaro sürücüsü de anlamış eşşeğe altın semer vursan gene eşşek 10 bin motorun da olsa lastiğin önemini:eek:key:

Kıyamam camarocuk cıkamıyor yaa :p saka bir yanada gercektende faydalı bir paylasım bilinclenmek gerek diye dusunuyorum....

Kar lastiği gerçekten büyük rahatlık dün [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] nün oraya gittim kayaşehir'e kış lastiği olmasa kesinlikle o dik bayırlı yolları çıkamazdım zorunlu olması gerektiğini düşünenlerdenim...

otobanda ralli yapıp sağda solda el freni çekip hava atarsınız hea... lastikler karpuzdur o kadarda değil yine standart lastikle çıkarda karpuz etmiş lastiği belli otobanda ralli yapıyolar sağda solda el freni çekip trafik düzeni bozuyolar iyi olmuş spor araba diye hava yapmaya devam edin.standart lastik yine idare ediyor bizim burada dik yokuşu bizim leon çıkıyor. .:)

Ticarilerde Özelliklede Bizim Okul Servisinde Zorunlu Olması Kanısındayım:)

Adamlar ambulanslara kar lastigi takmamış sen can taşıyorsun ve bir an öncede gidecegin yere ulaşman lazım pesss:ahkafam::ahkafam::ahkafam:

Okul servislerinde zorunlu zaten:eek:key:

Ah bide onu bizim servise anlatabilsem adamın lastikleri hem yazlık hemde 1 mlilim derinlik var (arabayı değiştirecekmiş masraf etmek istemiyo) Öyle olunca zincir takmayı bilmeyen Şoför çamaşır ipiyle bağlamaya kalkınca kopan zincir fren hidrolik hortumunuda beraberinde götürünce servisi kurtarmaya biz gittik :mad:

Araç değil zihniyet önemli ha Camaro Ha bizim Carevelle...

Geri
Üst Alt