• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Her Yolu Denedi Ama....

altıpatlar

Kayıtlı Üye
süper video olmuş kar lastiği almayan karşı çıkanlara iyi bir ibret olmuş...
videodaki camaro sürücüsü de anlamış eşşeğe altın semer vursan gene eşşek 10 bin motorun da olsa lastiğin önemini:eek:key:

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kıyamam camarocuk cıkamıyor yaa :p saka bir yanada gercektende faydalı bir paylasım bilinclenmek gerek diye dusunuyorum....

leo54

Kayıtlı Üye
Kar lastiği gerçekten büyük rahatlık dün [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] nün oraya gittim kayaşehir'e kış lastiği olmasa kesinlikle o dik bayırlı yolları çıkamazdım zorunlu olması gerektiğini düşünenlerdenim...

LeonStyle

Kayıtlı Üye
otobanda ralli yapıp sağda solda el freni çekip hava atarsınız hea... lastikler karpuzdur o kadarda değil yine standart lastikle çıkarda karpuz etmiş lastiği belli otobanda ralli yapıyolar sağda solda el freni çekip trafik düzeni bozuyolar iyi olmuş spor araba diye hava yapmaya devam edin.standart lastik yine idare ediyor bizim burada dik yokuşu bizim leon çıkıyor. .:)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ticarilerde Özelliklede Bizim Okul Servisinde Zorunlu Olması Kanısındayım:)

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
Adamlar ambulanslara kar lastigi takmamış sen can taşıyorsun ve bir an öncede gidecegin yere ulaşman lazım pesss:ahkafam::ahkafam::ahkafam:

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Okul servislerinde zorunlu zaten:eek:key:
Ah bide onu bizim servise anlatabilsem adamın lastikleri hem yazlık hemde 1 mlilim derinlik var (arabayı değiştirecekmiş masraf etmek istemiyo) Öyle olunca zincir takmayı bilmeyen Şoför çamaşır ipiyle bağlamaya kalkınca kopan zincir fren hidrolik hortumunuda beraberinde götürünce servisi kurtarmaya biz gittik :mad:

Araç değil zihniyet önemli ha Camaro Ha bizim Carevelle...

Üst Alt