Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

her türlü sağlık sorunlarınız neler?? artık ben de bir doktorum :)

Daha bi doktorun bu kadar lastik meraklisi oldugunu ilk defa goruyorum :):) super ya.. tebrik ederim. SCW de bir doktorumuz eksikti o da oldu :)

doktorunuz nete girebildiği sürece yanınızda :) aslında böyle lastiğe falan da çok meraklı değilim :) yapmışken en ideal fiyata en iyisini ve en yakışanını yapmaya çalışıyorum. malum hala paramızı evimizden alıyoruz. :eek: yoksa aslında bu kadar ince eleyip sık dokumazdım diye düşünüyorum :) ama bunun da zevki başka tabii :)

hayırlı olsun
başarılı bir meslek hayatı dilerim :)

doktorunuz nete girebildiği sürece yanınızda :) aslında böyle lastiğe falan da çok meraklı değilim :) yapmışken en ideal fiyata en iyisini ve en yakışanını yapmaya çalışıyorum. malum hala paramızı evimizden alıyoruz. :eek: yoksa aslında bu kadar ince eleyip sık dokumazdım diye düşünüyorum :) ama bunun da zevki başka tabii :)

hele bi döner sermaye dönsün diosun:)

ayberk kaç kilosun dostum sen? çok fazlan var mı? :) varsa ilk olarak kilodan olabilir. aslında yaşına da bakılacak olursa ilk planda incitme vs.gibi travma aklıma geliyor. ogün beyin dediği gibi bişey olablr. gaza fazla mı basıyosunn sen :) =P

1.82 boyum 67 kiloyum kilodan yana sıkıntım yok :D
Da minüsküsden felan tırstım ben.

1.82 boyum 67 kiloyum kilodan yana sıkıntım yok :D
Da minüsküsden felan tırstım ben.

yok cnm öle 2 çıtırtı sesiyle menisküs olunmaz, ewt kilodan yana da sıkıntın yok. aç bile kalmışsın sen :) arabaya verdiğin benzin parasının % kaçını kendi karnına veriyosun acaba :) şaka tabii cnm bnde senin gibi sayılrım senden 2-3 daha kiloluyum o kdr =) biz aç gezioruz öğrenci milleti nolacakk :)

Geri
Üst Alt