Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Her marka ve model için özel full multimedya sistemi

cureshot06

Kayıtlı Üye
Selam. Bende önce Focus vardı bu araca taktırmıştım, dokunmatik ekran 7 inch, navigasyon falan fulldü cihaz, sonra C vardı Mercedes onun için yine aynı yerden aldım ama aracı satmak durumunda olduğumuz için taktıramadım sistemi. (Bu arada isteyen varsa satıyorum 2000 2004 model C serisi için Clk'ya da oluyor).. Ve sonra Seat için almıştım. Ufak tefek sorunlar yaşamıştım mesela Focus'unkinde görüntü gitmişti birkere. Cihaz çalışıyor telefon geliyor mesela konuşabiliyorum ama görüntü yok deli olmuştum ve korkmuştum baya. Neyse ki adamlar yaptı geri gönderdi, servisleri çalışıyor iyiler de o konuda. Seat için ilgili isteyen arkadaşlar olursa bana ulaşsın, adamla haşır neşir oldum baya bi cihaz alınca)) piyasadan aşağı alırım, bi de garantisi var o önemli..... kursad_kargin@hotmail.com

Geri
Üst Alt