Her defasinda farklı markalardan yakıt almak | Sayfa 2 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Her defasinda farklı markalardan yakıt almak

Konu, 'Güvenli Sürüş ve Sürücü' kısmında Lethero tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. FurkanDestan

FurkanDestan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    18
    Valla sürekli dolu görüyorum istasyonu güvenilir mi bilinmez çevremde ordan alan kimse yok o yüzden sizlere sormak istedim :) , en güzeli gidip denemek

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. Leon_fr

Leon_fr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Valla bizim fr larda mazot filtresi yokmuş ... ben sok tabi ayrıca erya da bakim yaptırdığım usta 25 yıllık deneyimine bakarak bana dediği kişiye göre değişir onun üstüne bunu bunun üstüne o mazotu koy fark etmiyor anlaşılan bu zamana kadar petrol ofisinden alıyorum shell den de almayı planlıyorum.. saygılar..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

3. atecateam

atecateam
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    260
    Ödül Puanları:
    63
    Arkadaşlar shell benzin teknolojisinde top seviyede bir firma ama dizelde değil. Adamların işi değil. Nasıl ki mercedes düşük hacimli dizel motor yapmıyor işim değil diye sistem aynı hepsinin bir uzmanlık alanı var. BP yıllardır dizel üzeline arge yapan bir firma. Bu nedenle shell i dizelde tavsiye edemem.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfayı Paylaş