Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Her Araca Uygun Karlık - Lip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lıp unıversal zaten kullanılan araclara bakın ... sız ayarlayıp takıyorsunuz vede eskı kasaların hatlarına uyucak tarzda duz yapısı var resımlerdekı lagunaların arka ve on tamponlarından bellı oluyor :) tabı uzerıne yıne bakılır ıllakı goruntusu kesın degıldır shopcu bırılerı yapabılırde

Montajı cok basıt pulla vida ile sılıkon ideal ikili veya 3m VHB bant süper oluyor .. yada cift taraflı bant ( onermem ama ) rahatlıkla sekıl alıyor

IMG_0818.jpg

IMG_0820.jpg

IMG_0823.jpg

IMG_0825.jpg

IMG_0827.jpg

detaylı resımler

bu bizim makyajliya uydurabilirmiyiz acaaba alsam mi diye dusunuyorum esnek bir mazeme dimi bu kafamiza gore isitarak egebiliyomuyuz ?

bnde düşünüyorum ama makyajlıda nasıl durur yaptıran varsa bi foto eklyeblrmi

bu urunden bende almayı dusunuyorum ama nasıl olur kı 2006 leon sport up var bende tavsıye edermısın

bu lipin maddesi sert mi yumuşak mı? görünüşe göre değerlendirmek istemediğim için soruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt