Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Her Şeyi Satıp Gallardo Aldım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sen sat ibizayı gallardo al en iyisi :D

cesaretini tebrik edip bi araba dayak atmak lazım bu herife.

Faruk abim çok güldürdün beni afyonum patlamadan daha.. :D :D

5 senelik birikimle değil lambo sandık motorunu bile alamassın burda :D ayrıca benzinin litresinin 30 kuruş olduğu yerde adam benzin yetiştirememekten bahsediyo burda olsa alır ister önünde oturur seyreder ister içinde oturur uyur keyfe keder :) ..kullanmak hayal :D heee bide unutmadan her 6 ayda birde yaklaşık 7 milyar vergisi var onuda unutmayalım :D:D:D

wayyyyyy işte yatırımcı mantığının başlangıcı :) bende öyle düşünüp yoldan çıkanlardanım Bilal... Sağlam tiyo var mı:p

herşeyimi satsamda lambo alamam

bütün herşeyi satıp lambo almak mı? derdim ne ki öyle bişey yapıyım :kizgin: bu dünyada başımıza ne geliyosa bu hatunlardan geliyo galiba olayın ana fikri Kadın Adamı Vezirde Eder Rezilde :D Bu arada kıvanç ta bu haberi okuyup herşeyini satıp ****oter alırsa şaşırmayın kötü örnek olmayın şu çocuğa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt