Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Her İlden SeatClubWorld

Programlarımı merak eden varsa...

iMovie |for: iPod Touch,iPad,iPhone (Paralı bir programdır ben parasız kırdım ve indirdim)
Windows Live Maker | for Windows XP,7 (Kullanmış olduğum Windows 7 deki maker.)
Fotoğraf Düzenlemelerim: Instagram , PhotoScape , PaintNet.

hasanım ellerine sağlık :tşk: inş yeni buluşmalar ve yeni resimlerde gelicek..

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
hasanım ellerine sağlık :tşk: inş yeni buluşmalar ve yeni resimlerde gelicek..

Aksarayda bol bol buluşma yapın abi. Gittikçe büyüyoruz . Kartları arabaların sileceklerine bırak kaç abi stickerleri başka arabalara gizli yerlerde kimse görmeden yapıstır ben gecen bır sıteye gırdım yapıstıracaktım guvenlık geldi. :D ama kart takmak iyi ya tak sileceğe kaç veya plakasına bantla kaç :)

Aksarayda bol bol buluşma yapın abi. Gittikçe büyüyoruz . Kartları arabaların sileceklerine bırak kaç abi stickerleri başka arabalara gizli yerlerde kimse görmeden yapıstır ben gecen bır sıteye gırdım yapıstıracaktım guvenlık geldi. :D ama kart takmak iyi ya tak sileceğe kaç veya plakasına bantla kaç :)

sorun değil hasanım kartlar gelmediki malesef :( elimde sticker var hem aksarayda hem ıspartada yeni uyeri yonlendirebilirsin.. herzaman takipte ve aktifsin o bakımdan ;)

sorun değil hasanım kartlar gelmediki malesef :( elimde sticker var hem aksarayda hem ıspartada yeni uyeri yonlendirebilirsin.. herzaman takipte ve aktifsin o bakımdan ;)
Varsa ellerinde Yönetimden alıcağım çevremde leon gördükçe kart olsada taksam diyorum gelsinler foruma forum büyüsün Herşey SCW İçin.

Varsa ellerinde Yönetimden alıcağım çevremde leon gördükçe kart olsada taksam diyorum gelsinler foruma forum büyüsün Herşey SCW İçin.

banada göndersinlerde bende yardımcı olmaya çalışırım herzaman.. ama kartlarıda alırsan sana eğlence çıkar hasanım ;)

Geri
Üst Alt