Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Herşey İbiza İçin

Bu ürünler link verdiğiniz sirede daha ucuz..

Linklenen site en uygunu ve de orjinalidir. Parti parti 100 euro yu aşmadan sipariş edebilirsiniz.

Zaten tek satan da bunlar sanırım. İbiza aksesuarları ile TR de kimse ilgilenmiyor sanırım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Linklenen site en uygunu ve de orjinalidir. Parti parti 100 euro yu aşmadan sipariş edebilirsiniz.
100 Euro aşmadan derken gümrükte takılır mı diyorsunuz?

Zaten tek satan da bunlar sanırım. İbiza aksesuarları ile TR de kimse ilgilenmiyor sanırım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

100 Euro aşmadan derken gümrükte takılır mı diyorsunuz?

Evet. Sıkıntı çıkmasın diye parti parti verirseniz garanti olur. Her partide normal posta ile 18-20 euro kargo ücreti ödersiniz.

Siz alış veriş yaptınız mı daha önce bu siteden.

Bir çoğumuz yaptı,son derece güvenilir bir site..Büyük bir kriz geçirip batarlarsa size denk gelirse oda sizin şansınıza:)

O zaman dikkat edin. Son zamanlarda alış veriş yapmayın. Ben baya baya niyetine girdim. :rolleyes:

Kafanızda bir fikir oluşması açısından parça kodlarını yetkili servis de sorgulatıp,ürün fiyatlarını görebilirsiniz ama dendiği gibi bu site üzerinde daha uygun olacaktır

Evet servislerin fiyatları epey yüksek bu tür ürünleri kendim alıp montaj yapabilirim. En azından TR de bir yerlerde bulabilsem daha iyi olacaktı. Burdan alsam uzun zaman beklemem gerekiyor. Diyelim ki üründe bir sorun çıktı geri göndermek yenisini almaktan daha pahalı olacak, bunun yanında gümrükte sorun çıkıp çıkmaması tamamen şans diyorlar. Bilemedim !!!

Geri
Üst Alt