HEpsi Hrant mış !!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

HEpsi Hrant mış !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

habildinar

Kayıtlı Üye
Ben zaten şu hepimiz hrant ız, hepimiz ermeniyiz yazan pankartları taşıyanları bi bulsam, biliyorum yapacağımı.....

uquR

Kayıtlı Üye
abi yaa Onca Mehmet ölürken Nerde bu Pankart Taşıyanlar Neden PankartLarında Ne mUTLU TÜRKÜM yazmıyor :(

eseksipasi

Kayıtlı Üye
arkadaslar bu tarz muhabbetlere cok karismaktan hoslanmiyorum aslinda ama ....
cok cok cok haklisiniz ki sehitlerimiz icin boyle bir topluluk olmamasinin sebebi artik bazi seyleri cok sindirmis bir milletimiz var ne uzucudur ki... resmen her gun gencecik bir cocuk olurken bunlar siradan istatistikler halini aldilar, bence de her biri icin milyonlarca insan haykirip isyan etmeli..

ama kacirdiginiz da bir nokta var, oradaki insanlar olen ermeni icin degil, sokak ortasinda, sehrimizin gobeginde ermeni oldugu icin olduruldugu icin... sonucta yillarca ermeni soykirimi sebebi ile suclanirken, boyle bir olayin olmasi milletimizi nasil bir duruma sokuyor onu dusunun... oradaki insanlar biz boyle bir millet degiliz diye dunyaya gostermeye calistiklari icin oradalar, ama yine de elbette yukaridaki resimdeki goruntuyu asla savunmuyorum, olacaksa ikisi de sol taraftaki gibi olmali.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...