Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hepnize iyi forumlar. 2012 1.2 TSI Buji değişimi

Tamamdır. Çok sağol

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eyvallah sağolasın.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba servise bakıma.gittigimde bujileri bir sonraki bakımda değiştirelim dedi. Aracım 164.000de 3000 km.yaptim servisten beri. Fakat çekişde ve performansta bir düşüş başladı sizce bujimidir degistirdiginiz için soruyorum . Aracım 1.2 tsi 105bg

Merhaba servise bakıma.gittigimde bujileri bir sonraki bakımda değiştirelim dedi. Aracım 164.000de 3000 km.yaptim servisten beri. Fakat çekişde ve performansta bir düşüş başladı sizce bujimidir degistirdiginiz için soruyorum . Aracım 1.2 tsi 105bg

2019 senesinde açılmış konuya yazmışsınız ama yine de cevaplayayım. Bujilerden yana sıkıntı olacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle kavramada sorun var gibi gözüküyor.

2019 senesinde açılmış konuya yazmışsınız ama yine de cevaplayayım. Bujilerden yana sıkıntı olacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle kavramada sorun var gibi gözüküyor.
Tekrardan konu açıpta meşgul etmek istemedim. Çok teşekkür ederim servise götüreceğim kavrama diyince korkarım valla sanzumandan

Geri
Üst Alt