Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hepinize merhaba scw...

ghost rider

Kayıtlı Üye
sevgili dostlarım abilerim ve kardeşlerim.uzun bir süre elde olmayan nedenlerden dolayı aktif olamadım.ama bundan sonra elimden geldiğince sizlerle birlikte olacağım.bazı üzücü olaylar yaşanmış bildiğim kadarıyla.hayırlısı olsun herkes için bu konuları tekrar gündem konusu yapmak istemem ama sadece şunu söylemek istiyorumki biz bu siteyi kurarken x siteler gibi menfeat uğruna değilde sadece dostluk arkadaşlık ve birliktelik uğruna kurduk.tabiki fikir anlaşmazlıkları olabilir ama bu tartışmalarında bi saygı çerçevesinde olması lazımki kimse kimseyle kötü olmasın.BU tabiki benim düşüncem.unutmayınki biz bir AİLEYİZ DOSTLARIM.hepinizi seviyorum.hepimize keyifli ve aktif forumlar dilerim..

o konuda sana güvenimiz sonsuz emrecim :) fazla derinlere dalmaki fazla özlemiyelim seni o acıdan diyorum

Geri
Üst Alt