Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hepimizin Ara sira Izlemesi Lazim...

izleyince insan çok kötü oluyo ya..

Saol abi :) allah kaza bela vermesin cümlemize..

daha önce izlemiştim şimdi açtım..ve ikinci kazadan sonra titremeye başladım ve kapattım..
Allah'ım direksiyon başında beni ve kimseyi uyutmasın dalgınlığa sokmasın..canavara dönüştürmesin....böyle kazaların ve daha kötülerinin sebebi ve kurbanı eylemesin..Amin

ömer hatırlattığın için teşekkürler

daha önce izlemiştim şimdi açtım..ve ikinci kazadan sonra titremeye başladım ve kapattım..
Allah'ım direksiyon başında beni ve kimseyi uyutmasın dalgınlığa sokmasın..canavara dönüştürmesin....böyle kazaların ve daha kötülerinin sebebi ve kurbanı eylemesin..Amin

ömer hatırlattığın için teşekkürler

Amin Varol Abi, yarısını gözüm kapalı izledim... çocuk gibi oldum içim titredi... Allahüteala hepimizi böyle birşeye sebep olmaktan veya yapana hedef olmaktan muhafaza eylesin...

Geri
Üst Alt