Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hep sizmi bağlatacaksınız arabayı :)

valla 1 cısı ehlıyetı kurtardım ıkıncısı 2 kere cam fılmını sokmekten yırttım muayeneyı normal yapsam bıle cam fılmlerının sokulmesı gerekıyordu(ruhsatta muayene yerı dolu mecburen ek 1 e yapılacak subede ruhsatı cıkarmak ıcın raporda cam fılmı gormucem dıyor)

alkol testine gırmemek buyuk şans olmuş geçmiş olsun.Artık barlar sokagından cıkar cıkmaz cevırıyolar bide cafe crownun yanından kacıyım dıyosun oraya ekıp koyuyorlar bazen en iyisi alkolsüz araba kullanmak =)

Kıvanç kardeşim geçmiş olsun.Ucuz yırtmışsın.En sağlamı alkol alındığı veya alınacağı zaman taksiye binmek.:)

iyimiş.. :)
velakin alkollü bi şekilde araç kullanmayalım lütfen.. :D :D

geçmiş olsun iyi yırtmışsın.. ben bi bira içtim çevirmeye girdim sıfır alköl çıkmıştı yılbaşından sonra mesela :D

Geçmiş olsun. Bundan sonrakilere bol şans bende 2 defa zıpladım çekirge misali artık korkuyorum. :)

benım omru hayatımda ılk zıplamam dı oda buna denk geldı normalde ıcmeye gıdenler yanlarında ben olunca daha saglam ıcerler bılırlerkı ben ıcmıyorum kullanırım ama bu sefer oldu bı kere

Geri
Üst Alt