Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hep sizmi bağlatacaksınız arabayı :)

geçmiş olsun. bu arada arkadaşlar leona hastayım hemde arıza derecesinde hastayım. 2008 model 1.9 tdı leonum vardı ama arkadaş adamı uyuz ediyorlar 50 tane arabanın içinden direk polis yolun ortasına fırlayıp beni çeviriyordu. en sonunda lanet olsun ya dedim ve sattım arabayı ve seat altea xl 1.6 tdı aldım. o kadar rahatımki polisler benimle uraşmıyor artık. bakıyorlar aile arabası direk kafalarını çeviriyor. abimde de 1.9 tdı vardı o da sattı arabasını 1.6 tdı leon aldı aldı 2 saat sonra kartal köprusunun altındaki sivil ekip arabayı çevirmiş. plaka işlemleri daha bitmemişti app plaka bastırıp aldı arabayı tabi çevirince piyango ona vurdu. bu ülkede insanı sevdiği şeylerden işte böyle soğutuyorlar. bi daha leon benim için zor bir ihtimal artık kısmetse exeo veya aldığım duyumlara göre yeni gelecek olan toledo olabilir.

Geri
Üst Alt