Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

helal olsun adama:)

Arkadaşlar onu öyle düşünmeyin kjimse sizin arabanızla gezmıyor ama bütün araçlarınız kullanılıyor . Ben Tofaş'da çalışmaktayım. bunun gibi bir çok örnekle karşılaştım. atıyorum ki operatör anten takarken tabancayı düşürüyor arka bagaja ve orası boyanarak tamir ediliyor bunlar zateen olan şeyler bana kalırsa bu tür olaylar bütün araçlarda vardır mercedes bmw vs dahil onlarda daha az olasılık vardır ama mutlaka bu tıp araçlar çıkıyordur. Boyasız çıkma ihtimali 0 olan tek kişiler personel araçlarıdır itina ile yapılır Bi keresinde ben bile ıskarta etmiştim sag çamurlugu :D

bence kendini fazla deşifre etmişsin mazallah bi yetkili falan okur allah korusun

fabrikada neler oluyor bilmem ama tüm araçlar fabrikadan çıktıktan sonrada bir sürece giriyor.gemi ile 1-2 ay yolculuk yapıyor araçlar daha sonra distrübütörün parkında bekliyor sonra showrooma geliyor vs..taşınma esnasında ve bekleme esnasında dış etkenlerden muhakkakki etkileniyor araçlar,belli bir kalite kaybına uğruyor ne yazıkki.

şansı yokmuş muhtemelen taşıma sırasında meydana gelmiş bir hasarı serviste yapıp bu adama vermişler..

Fordun benzer sebeplerle duyduğum ikinci vukuatı... Aslında yapılacak çok şey var arkadaşlar!!

ya ford diyorsun, bir derece diyorsun, 2007de babam bmw aldi, aldiktan sonra hep gittigi servise goturuyor adam bir kontrol ediyor kaput boyali cikiyor :D borusandan almisti.

Geri
Üst Alt