Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hazarfen'i Kim İşletiyo Şuanda. ??

en son F1 in günlük kirası çok yüksekti diye hatırlıyorum ama Hazarfen ne kadardır bir bilgim yok doğrusu. Olmassa Sabiha gökçene çaktırmadan gireriz. Nasılsa çakma nöbetçi askerler koymuşlar kulelere:)

yiğit bence süper bi fikir, sokaklarda gazlayacağımıza kurtlarımızı dökeriz.

Drag,time trial gıbı organızasyonlar yapmak o kadar kolaydegıl beyler,gereklı guvenlık onlemlerı,ambulans fln gıbı zorunlulukları var bu tarz organızasyonların.Eger yaptıgımız organızasyonu denetlıcek b kısı kurulus olmazsa o gun gonlumuz el verdıgınce ıstedıgımız gıbı at kostururuz ama onun dısında o kadar kolay degıl bahsedılen organızasyonu yapabılmek

hazarfen başı boş falan bırakılmadı kimden duyuyosunuz böyle şeyleri :) Artık tamamen hobicilerin mekanı oldu ama, hava alanı projesi iptal edildi çünkü... istanbulun yeni en büyük havalimanı Silivri'de yapılacak..

pisti şu an sivil havacılar tarafından kullanılmakta ayrıca hakonun dediği gibi hobiciler araziyi parsellemişler rc araçlar için özel pisti var aylık kirasını en son 100 tl diye hatırlıyorum bunun yanında rc helikopter ve uçak için bölümleri var zaman zaman motocross şampiyonaları da düzenleniyor o yüzden bize kalmaz burası ...

Şu anda uçuş eğitim okulları eğitim uçuşlarını orda yapıyorlar.İzin almak için ulaştırma bakanlığı sivil havacılık daire,devlet hava meydanları işletmesi,havalimanı müdürü gibi kişilerden izin alınması gerekli...ayrıca roll için pist kısa gelebilir...

pisti şu an sivil havacılar tarafından kullanılmakta ayrıca hakonun dediği gibi hobiciler araziyi parsellemişler rc araçlar için özel pisti var aylık kirasını en son 100 tl diye hatırlıyorum bunun yanında rc helikopter ve uçak için bölümleri var zaman zaman motocross şampiyonaları da düzenleniyor o yüzden bize kalmaz burası ...

Buldum! :D Herkez yanında birde uzaktan kumanda getirsin :D

Geri
Üst Alt