Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hazarfen'i Kim İşletiyo Şuanda. ??

YCO

Kayıtlı Üye
hazarfen SCW'nin roll, drag vs vs. org.ları için mükemmel bi yer..
işletmesi kime ait daha doğrusu önce şunu sormak lazım birileri tarafından işletiliyo hala değil mi..Rock'n Coke en son F1'de org.'unu düzenledi hazarfen yerine vardır mutlaka bi sebebi bunun..

tüm SCW'nin kurtlarını dökebileceği bu alanı değerlendirsek mi. ??
bu konuda bilgisi olan var mı. ??

ankaraya da bı pıst gelıyomus bakalım ne kadar dogru yıgıdo.

Hazarfen pır pır uçak pisti yiğit. Hobby Car'cılarda orada takılıyor genelde. Aktif bir yer ama izin alınarak kiralanabilir tabii ki.

Hazarfen pır pır uçak pisti yiğit. Hobby Car'cılarda orada takılıyor genelde. Aktif bir yer ama izin alınarak kiralanabilir tabii ki.

benim en son duyduğum tamamen başı boş bırakıldığıydı..
izin vs. için kiminle konuşmak gerekiyo ki acaba. ??

sokaklarda asılmak yerıne bole yerlerın keyfını cıkarmak daha ıyı...

benim en son duyduğum tamamen başı boş bırakıldığıydı..
izin vs. için kiminle konuşmak gerekiyo ki acaba. ??

en son 2 ay önce geçtim önünden uçaklar vardı. Pek güncel bir bilgi değil benimki yani :)

Ben işletiyorum Yiğit oralar benim babamın :D Nan google denen bir halt var yaz oraya en azından bir telefona ulaşırsın bizde mayoları alır geliriz yanına :D

Çok ucuz olcağını sanmıyorum. Ama çok zevkli bir organizasyon çıkar. Tabi böyle bir drag organizasyonu yaparsak araçlarımızı klasmanlara ayırmalıyız, yoksa bir anlamı kalcağını zannetmiyorum..

---------- Post added at 03:56 ---------- Previous post was at 03:53 ----------

HEZARFEN Havacılık Ticaret Anonim Şti. Bahşayış Mahallesi,
Demirkapı Sokak No: 1 34555
ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 887 15 17 pbx
Fax: 0212 887 14 62
e-mail: hezarfen@hezarfen.com.tr

Gerekli bilgiler Yiğit bulmak 30 saniyemi almadı :)

dün gece ben de bakındım ama bulamamıştım..

nedeni de belli Hazarfen'dir doğrusu Hezarfan değil..

Geri
Üst Alt