Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayvanlar Alemi Videosu Ama Tem'de..

oha mıllet normalmıs gıbı devam edıyo

Başlık cuk oturmuş :D

Bana da rast geliyo bazen böyle tipler, üstlerine üstlerine sürmeyi çok seviyorum eğer 4lülerini filan yakmamışlarsa. Bi gün patlicam ama ne zaman bakalım..

başka bir forumdada izlemiştim oradaki genel kanı tem olmadığı şeklinde idi.

sakarya üni. okuduğum için otobanda bolca hayvan kamyon şöförüyle münasebetim oldu

eğer sol şeritten çekilmiyorsa sizi delirtiyorsa yapilacak en güzel şey...
sol şeridi boşalttiğinda da arkasinda gitmeye devam edeceksiniz...bir rampaya geldiğinde normal sola sinyalinizi verip sollayacakmış gibi çikacaksiniz...
sonra da hemen arkadaşin önüne doğru geçip ayağinizi gazdan çekip rampada yavaşlatacaksınız..
daha sonra elinizi camdan çıkarıp el salladıktan sonra önünde bi güzel gazlayıp kaybolacaksınız..o sabaha karşı rampayı çıkmış oluyo:D

samsuna giderken başımıza buna benzer bişey geldi...adam komple 2 şeridi ve banketi kapattı önümüze çıktı...bizim sürat 220 230 civarı bişeydi...hayatımda bi an ölüme bunun kadar yaklaştığımı hissetmedim...olayı 2009 730 Ld ile yaşadık eğer 730 değilde 520 fln olsaydı şimdi yoktuk...

ben böyle bir yavaşlama görmedim..

samsuna giderken başımıza buna benzer bişey geldi...adam komple 2 şeridi ve banketi kapattı önümüze çıktı...bizim sürat 220 230 civarı bişeydi...hayatımda bi an ölüme bunun kadar yaklaştığımı hissetmedim...olayı 2009 730 Ld ile yaşadık eğer 730 değilde 520 fln olsaydı şimdi yoktuk...

ben böyle bir yavaşlama görmedim..

Allah korumuş abi.Yiğit açtığın konular içinde başlık ile en uyumlu oLanı bu =)

Geri
Üst Alt