Hayvanlar Alemi Videosu Ama Tem'de.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Hayvanlar Alemi Videosu Ama Tem'de..

ZGR

Kayıtlı Üye
oha mıllet normalmıs gıbı devam edıyo

kaya5789

Kayıtlı Üye
Başlık cuk oturmuş :D

Bana da rast geliyo bazen böyle tipler, üstlerine üstlerine sürmeyi çok seviyorum eğer 4lülerini filan yakmamışlarsa. Bi gün patlicam ama ne zaman bakalım..

mayham85

Kayıtlı Üye
başka bir forumdada izlemiştim oradaki genel kanı tem olmadığı şeklinde idi.

aux

Kayıtlı Üye
sakarya üni. okuduğum için otobanda bolca hayvan kamyon şöförüyle münasebetim oldu

eğer sol şeritten çekilmiyorsa sizi delirtiyorsa yapilacak en güzel şey...
sol şeridi boşalttiğinda da arkasinda gitmeye devam edeceksiniz...bir rampaya geldiğinde normal sola sinyalinizi verip sollayacakmış gibi çikacaksiniz...
sonra da hemen arkadaşin önüne doğru geçip ayağinizi gazdan çekip rampada yavaşlatacaksınız..
daha sonra elinizi camdan çıkarıp el salladıktan sonra önünde bi güzel gazlayıp kaybolacaksınız..o sabaha karşı rampayı çıkmış oluyo:D

ERKİN

Kayıtlı Üye
samsuna giderken başımıza buna benzer bişey geldi...adam komple 2 şeridi ve banketi kapattı önümüze çıktı...bizim sürat 220 230 civarı bişeydi...hayatımda bi an ölüme bunun kadar yaklaştığımı hissetmedim...olayı 2009 730 Ld ile yaşadık eğer 730 değilde 520 fln olsaydı şimdi yoktuk...

ben böyle bir yavaşlama görmedim..

ismaiL

Kayıtlı Üye
samsuna giderken başımıza buna benzer bişey geldi...adam komple 2 şeridi ve banketi kapattı önümüze çıktı...bizim sürat 220 230 civarı bişeydi...hayatımda bi an ölüme bunun kadar yaklaştığımı hissetmedim...olayı 2009 730 Ld ile yaşadık eğer 730 değilde 520 fln olsaydı şimdi yoktuk...

ben böyle bir yavaşlama görmedim..
Allah korumuş abi.Yiğit açtığın konular içinde başlık ile en uyumlu oLanı bu =)