Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hayırlı olsun inşallah

utanmadan birde televizyonlarda bangır bangır reklam veriyorlar. çok matah bişeymiş gibi. valla erhan inanırmısın bala denk geldi. biz standart style paketli arabaya razıyken birde ekstra aile paketli çıktı fiyatıda 55450tl olunca lapin gibi atladık inanırmısın.

banada öle denk gelmişti gittim kaya dibine böle böle beyaz dedim hemn aydı sunrouf ve 17 jantlı elimizde var bende kaçırmamak için jetta yı hemen takasa verip almıştım :D jettayıda 2 ay satamamıştım bitti gtti:D böle bulunduğunda kaçırmamak gerek yoksa 3 ay bekletiolar

banada öle denk gelmişti gittim kaya dibine böle böle beyaz dedim hemn aydı sunrouf ve 17 jantlı elimizde var bende kaçırmamak için jetta yı hemen takasa verip almıştım :D jettayıda 2 ay satamamıştım bitti gtti:D böle bulunduğunda kaçırmamak gerek yoksa 3 ay bekletiolar

benden sana tavsiye bi daha seat alacağın zaman yada çevrende alacak olan varsa altur ve avekten fiyat almadan sakın araba alma ( almayın.) kayadibi meydanı boş buldu saldırıyor dikkat edin derim. bu yazı muhakkak birilerinin kulağına gidecektir ama olsun ben uyandırayım dedim.

ayrıca dediğin gibi böyle kuponları yakaladınmı kaçırmayacan fazla kasmanın bir anlamıda yok diye düşünüyorum:D

hayırlısı olsun inşeALLAH kazasız belasız nazarsız kullanmanız dileği ile

Hayırlı olsun... Kazasız belasız kullanmanızı dilerim... dizel + aile paketi... daha ne olsun, ayran da verek mi?!? :eek:

Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanmak üzere..

hayırlı olsun serhan mutlu ailenle güzel aile arabanızla keyifli günler

Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah :)

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız..

Geri
Üst Alt