Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayırlı Olsun Allah Olmayanada Versin Diyelim mi?

En sonunda aracımı aldım. Rabbim herkese bundan çok daha iyilerini nasip etsin arkadaşlar. Allah nazar değdirmesin.

7f6d6b9d19c285e0a684ed838b994f8d.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hayırlı ve uğurlu olsun inşallah.
Rabbim nazardan ve BALTAdan korusun...

Maşallah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin rabbim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Osmandrmus ve diğer arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim. Araç Hakkındaki İzenime gelecek olursak.
SUV segmentinde ki bütün araçlar gibi sallanma olayı standart sedan veya HB araçlardan biraz fazla.
Tüketim şuan için net söylenmez ama aynı araçtan 3 ay önce ablamada almıştım şuan onun ortalama tüketimi 6.7 ltde. Sizin anlayacağınız kalıbına göre tüketimi iyi. En fazla 8ltyi görür diye düşünüyorum ki ben sakin bir kullanıcı olarak bunu söylüyorum. Rahatlık üst düzey.

- yanları
Torpido küçük
Ön plakalık öndeki 2 park sensörüne çok yakın oluyor montaj yaparken dikkat etmiyorlar. 1cm üstten yaptırılmalı sallantılı yollarda sensör sinyal veriyor.

En sonunda aracımı aldım. Rabbim herkese bundan çok daha iyilerini nasip etsin arkadaşlar. Allah nazar değdirmesin.

7f6d6b9d19c285e0a684ed838b994f8d.jpg

Hayırlı olsun sonunda kavuştun aracına
Akşam mangal a gel caddeye

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Hayırlı olsun kazasız belasız.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt