Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayırlı cumalar 2022

Resulullah (sav) buyurdular ki: "Kime dua kapışı açılmış ise ona rahmet kapıları açılmış demektir. Allah`a taleb edilen (dünyevi şeylerden) Allah`ın en çok sevdiği afiyettir. Dua, inen ve henüz inmeyen her çeşit (musibet) için faydalıdır. Kazayı sadece dua geri çevirir. Öyle ise sizlere dua etmek gerekir."

Ravi: İbnu Ömer

"HAYIRLI CUMALAR"

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peygamberimiz Hz.Muhammed (sallallâhü aleyhi ve sellem) buyurdular: "Cuma gününde bir zaman vardır ki, şayet bir müslüman, namaz kılarken o vakte rastlar da Allah'tan bir şey isterse, Allah ona dileğini mutlaka verir."[Hadis]

Allah'ın selâmı, rahmeti, bereketi üzerimize olsun. Bizi yine ve yeniden Cuma'ya kavuşturan ve bizi dini üzre sabit kılan Allah'a (celle celaluhu) hamd ve senâlar olsun.
Cuma'mız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar..

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı cumalar SCW...

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peygamberimiz Hz.Muhammed (sallallâhü aleyhi ve sellem) buyurdular: “Emânet zayi’ olunduğu zaman kıyâmeti bekle.” buyurdular. (Bir A’râbî) ‘Ya Resûlallah emânetin zâyi’ olması nasıl olur?’ diye sorunca buyurdular ki: “İş ehlinden başkasına verildiği zaman kıyâmeti bekle.” (Hadîs-i Şerîf, Sahîh-i Buhârî)

Allah'ın selâmı, rahmeti, bereketi üzerimize olsun. Bizi yine ve yeniden Cuma'ya kavuşturan ve bizi dini üzre sabit kılan Allah'a (celle celaluhu) hamd ve senâlar olsun.
Cuma'mız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar..

Bismillâhirrahmânirrahîm بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم

Ya Rabbi!!!
KabuI oImuş bir dua serinIiği ver yüreğime.
Mekke ufukIarında AIIah’ın nuruyIa, ümmetini seIamIayan güI yüzIü nur
Peygamberin seIamı şefaatı üzerinize oIsun.
Ya Rabbi!!!
Yari düşür gönIüme diye ettiğim duanın her hecesinde yaInız senin özIemin vardı.
Kurumuş kütüğe biIe nice çiçekIer bahşeden Yüce Rabbim!!!
Kuruyan yürekIerimizi de Rahmet yağmurIarınIa yeşert...
Ya Rabi!!!
Onun geImesi için, öyIe bir dua ögret ki bana, O biIe amin desin.
Beni benden aIıp Sana (c.c) getiren yoIa, beni kendinden soğutup sana bağIayan kuI’a,
isyankar yanımı siIen dua’ya, şükürIer oIsun Rabbim sana.
Ey benim güzeI mevIam!
Benim senden istedikIerimi değiI; Senin bende görmek istedikIerini yaşat bana.
Tövbelerimizi kabul buyur, bize merhamet et, bizi affet,bizi bağışla...
Yarın mahşerde Hz.Muhammed (s.a.v) in şefaatine nail eyle
AMİN.AMİN.AMİN .cumanız mübarek olsun

Geri
Üst Alt